Продавець BARBARA розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1797 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 03.05).

інтернет крамниця "BARBARA"
+380 (97) 908-00-85

ШАМПУНІ

Шампунь — одне з головних засобів, які ми використовуємо в уходе за волоссям. Але неправильно підібраний продукт може мати негативний ефект. Затрудняти їх зріст, сприяти жирності та появі лупи. В статейтиметься, які бувають шампуні, і як їх правильно вибирати, щоб підтримувати красу волосся.

Типи шампунів

Ці засоби з догляду розрізняються по складу, формату та дії. В зависимости от цього буде відрізнятися і ефект від їх застосування. Розглянемо кожну класифікацію докладної.

Типи шампунів по составу:

  1. Сульфатні. Сульфати — це речовини, які утворюють піну та сприяють очищенню. Є думка, що вони токсичні, але вчені з США спростили цей міф і довели їх безпека. Такі шампуні підходять для жирної шкіри голови, адже засіб без сульфатів не зможе належним способом очистити її.
  2. Безсульфатні. Утворюють мало піни, але зате не сушат и не сплутують волосинки. Ці шампуні підійдуть для шкіри голови, схильної до сухості, подразнення або для пофарбованих пасом.
  3. Силіконові. Надають гладкість, блиск і об'єм, підходять для неслухняного волосся, схильного до сплутуванню. Силікони обволікають стрижні волосків незмивною плівкою. Вона захищає від агресивних чинників довкілля, але водночас погано змивається. Такі шампуні краще чергувати з іншими засобами.
  4. Безсиліконові. Ідеальні для частого миття голови, насичують пасма корисними речовинами. Підходять для пошкодженого волосся.

Формати:

  1. Рідкі. Найпоширеніший варіант. Такі засоби швидко піняться й рідше сплутує пасма.
  2. Тверді. Не дуже популярний різновид шампуню, який схожий на брусок мыла. По складу вони ідентичні рідким, крім того, що в , які не мають води. Щоб скористатися таким засобом, його потрібно спінити вологими долонями й перенести піну на голову.
  3. Сухі. Такі шампуні призначені не для очищення, а для надання волоссю візуальної свіжості. Вони вбирають шкірний жир і інші забруднення. Нанесите средство на сухе коріння волосся і ретельно розподіліть. Пам'ятайте, що цей продукт не замінить повноцінне миття голови.
Ці доглядові засоби різняться за складом, форматом та дією. Залежно від цього буде відрізнятись і ефект від їх застосування. Розглянемо кожну класифікацію докладніше. Типи шампунів за складом: Сульфатні. Сульфати – це речовини, які утворюють піну та сприяють очищенню. Є думка, що вони токсичні, але вчені зі США спростували цей міф та довели їхню безпеку. Такі шампуні підходять для жирної шкіри голови, адже засіб без сульфатів не зможе належним чином очистити її. Безсульфатні. Утворюють мало піни, але не сушать і не сплутують волоски. Ці шампуні підійдуть для шкіри голови, схильної до сухості, роздратування або забарвлених пасм. Силіконові. Надають гладкість, блиск і об'єм, підходять для неслухняного волосся, схильного до сплутування. Силікони обволікають стрижні волосків плівкою, що не змивається. Вона захищає від агресивних факторів навколишнього середовища, але погано змивається. Такі шампуні краще чергувати з іншими засобами. Безсиліконові. Ідеальні для частого миття голови, насичують пасма корисними речовинами. Підходять для пошкодженого волосся. Формати: За ефектом шампуні бувають: зволожуючими, поживними, глибоко очищаючими, для надання об'єму, для фарбованого волосся, проти випадання. Який із них вибрати, залежить від типу шкіри голови – про це розповідаємо нижче. Зверніть увагу! Шампуні для чоловіків та жінок – це не маркетинговий хід. У них відрізняється кислотно-лужний баланс та склад. Чоловічі засоби інтенсивніше очищають і освіжають, на відміну жіночих, які діють м'якше.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner